Izvēlne
Pirkumu grozs

PASŪTOT MASKAS UN APMAKSĀJOT RĒĶINU LĪDZ PLKST. 15:00, IZSŪTAM TĀS TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!

Rokām

Modelis: 69DLS Noliktavā: Ir pieejams
ALCOHOL GEL mitrinošs roku kopšanas līdzeklis tūbā, 100mlMITRINOŠS ROKU KOPŠANAS LĪDZEKLIS. Kopj un saudzē. Produkta sastāvā ir roku ādu mīkstinošas un mitrinošas vielas. Antibakteriāla iedarbība. Gels satur etanolu, kas nodrošina tā antibakteriālās īpašības. Nelielu daudzumu gela uzspiest uz rokām ..
1.79€ Bez PVN:1.48€
Modelis: 68DLS Noliktavā: Ir pieejams
ALCOHOL GEL mitrinošs roku kopšanas līdzeklis, 100mlMITRINOŠS ROKU KOPŠANAS LĪDZEKLIS. Kopj un saudzē. Produkta sastāvā ir roku ādu mīkstinošas un mitrinošas vielas. Gels satur etanolu, kas nodrošina tā antibakteriālās īpašības. Nelielu daudzumu gela uzspiest uz rokām un iemasēt. Ļaut alkoholam iztv..
1.99€ Bez PVN:1.64€
Modelis: 71DLS Noliktavā: Ir pieejams
ALCOHOL GEL mitrinošs roku kopšanas līdzeklis, 300mlMITRINOŠS ROKU KOPŠANAS LĪDZEKLIS. Kopj un saudzē. Produkta sastāvā ir roku ādu mīkstinošas un mitrinošas vielas. Gels satur etanolu, kas nodrošina tā antibakteriālās īpašības. Nelielu daudzumu gela uzspiest uz rokām un iemasēt. Ļaut alkoholam iztv..
5.70€ Bez PVN:4.71€
Modelis: 61DLNS Noliktavā: Ir pieejams
Roku dezinfekcijas gēls vienas devas iepakojumos Hydrop Ethanol  Hydrop Ethanol ir efektīvs un pret ādu saudzīgs roku dezinfekcijas gēls ērtā un kompaktā Easysnap® vienas devas iepakojumā. Nelielais un kompaktais izmērs ļauj dezinfekcijas līdzekli vienmēr paņemt līdzi ikdienas gaitās un jus..
5.90€ Bez PVN:4.88€
Modelis: 72DLS Noliktavā: Ir pieejams
ALCOHOL GEL mitrinošs roku kopšanas līdzeklis, 5lMITRINOŠS ROKU KOPŠANAS LĪDZEKLIS. Kopj un saudzē. Produkta sastāvā ir roku ādu mīkstinošas un mitrinošas vielas. Gels satur etanolu, kas nodrošina tā antibakteriālās īpašības. Nelielu daudzumu gela uzspiest uz rokām un iemasēt. Ļaut alkoholam iztvaik..
24.90€ Bez PVN:20.58€
Rāda 1 līdz 5 no 5 (1 lapas)
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datuplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs apstipriniet mūsu sīkdatnes.