Izvēlne
Pirkumu grozs

PASŪTOT MASKAS UN APMAKSĀJOT RĒĶINU LĪDZ PLKST. 15:00, IZSŪTAM TĀS TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!

Roku dezinfekcijas gēls Alcohol GEL PUMP (500ml)

Roku dezinfekcijas gēls Alcohol GEL PUMP (500ml)
Roku dezinfekcijas gēls Alcohol GEL PUMP (500ml)
  • Noliktavā: Ir pieejams
  • Modelis: 71DLS
5.70€
bez PVN: 4.71€

Apraksts

ALCOHOL GEL mitrinošs roku kopšanas līdzeklis, 300ml
MITRINOŠS ROKU KOPŠANAS LĪDZEKLIS. Kopj un saudzē. Produkta sastāvā ir roku ādu mīkstinošas un mitrinošas vielas. Gels satur etanolu, kas nodrošina tā antibakteriālās īpašības. Nelielu daudzumu gela uzspiest uz rokām un iemasēt. Ļaut alkoholam iztvaikot. Produkta iedarbības laiks 15-30 sek. Lietojamā deva 5-10g. Lietošanas biežums pēc nepieciešamības. Dezinficējoši aktīvās vielas: etanols (70%).
Tilpums: 300ml
Svītru kods: 4750104010004
Drošības frāzes
Uzmanību. Uzliesmojošs šķidrums un tvaiki. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Nelietot vietās, kur ir sastopams karstums/ dzirksteles/ atklāta uguns/ karstas virsmas. Nesmēķēt. Tvertni stingri noslēgt. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu kairinājums nepāriet: Lūdziet mediķu palīdzību.

Dezinfekcijas līdzekļi
Cena par 1 litru (EUR)11.4
Tilpums (L)0.5

Uzrakstīt atsauksmi par produktu

Piezīme: HTML netiek tulkots!
Slikts Labs
Drošības pārbaude
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datuplūsmu. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, Jūs apstipriniet mūsu sīkdatnes.